МОНТАЖ ВАНТАЖНИХ ПІДЙОМНИКІВ

Вантажопідйомник - пристрій призначений для перевезення вантажів на верхні або нижні рівні приміщення без необхідності використання сходів. Здатний піднімати від 40 кг до 6000 кг вантажу на кілька рівнів, що перевищують 30 м заввишки. Але сама конструкція доставляється у розібраному вигляді.

- це ефективний спосіб зробити виробництво та інші процеси швидше, безпечніше, продуктивніше. Щоб замовити встановлення підйомника, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Компанія VIRALIFT здійснює монтаж витягів по всій території України. Серед клієнтів компанії великі відомі бренди, такі як магазин "Точка" та кафе "Робін Бобін".

Тому щоб надійно, якісно та на тривалий термін встановити вантажопідйомник, довіртеся професіоналам компанії VIRALIFT! Ми гарантуємо якість та оперативні терміни монтажу.

Зверніть увагу, що ми надаємо повний спектр послуг “під ключ”: проектування, виробництво, монтаж, ремонт та обслуговування вантажопідйомних пристроїв. Тому звертаючись до нас, ви можете розраховувати на всебічну та кваліфіковану допомогу. Повний контроль процесу, починаючи від проектування і закінчуючи кінцевими випробуваннями, дозволяє нам упевнено гарантувати якість монтажу і головне - безпеку результату.

Етапи встановлення вантажного витягу:
 • Підготовчий етап. Перед початком приміщення потрібно підготувати до проведення монтажних робіт. Необхідно перевірити наявність кабелю 220В, заземлення, кабелю 380В, місця для установки електричного щита управління. Більше того, необхідно перевірити відповідність місця встановлення нормативним документам.
 • Початок робіт. Далі ми збираємо основні елементи конструкції та здійснюємо електромонтаж.
 • Пуско-налагоджувальні роботи. На цьому етапі ми проводимо підготовку конструкції до випробувань: перевіряємо якість складання, оглядаємо системи безпеки (наприклад, уловлювач різкого гальмування), при необхідності адаптуємо конструкцію до конкретних експлуатаційних умов.
 • Випробування об'єкта. Далі ми робимо пробний запуск і моніторимо працездатність пристрою. Випробування проводять у присутності замовника. При цьому вантаж на платформу встановлюється, як правило, трохи більшої ваги, ніж заявлена вантажопідйомність пристрою. Шляхом таких випробувань ми перевіряємо та показуємо замовнику працездатність та безпеку встановленого підйомника.
 • Оздоблювальний етап. Коли витяг встановлюється в шахту, необхідно обшити її оздоблювальними матеріалами, наприклад, сендвіч-панелями. Також на цьому етапі проводиться освітлювальне обладнання, встановлення огорож на поверхах, дверей.
 • Підписання акта щодо введення в експлуатацію. Надаємо повний пакет документів.
Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію

  Чому варто довірити монтаж підйомника професіоналам?

  Неправильно або ненадійно встановлений вантажопідйомник може спричинити серйозні наслідки для підприємства. Це можуть бути не лише поломки, необхідність ремонту, збої в роботі або недостатня вантажопідйомність. Але й серйозніші, небезпечніші наслідки.

  Подбайте про ваших співробітників, довірте цю відповідальну роботу професіоналам компанії VIRALIFT. Ми маємо не тільки необхідні знання, але й досвід, щоб зробити роботу та монтаж підйомника безпечним та надійним.

  Це найбільш вигідний та надійний варіант для замовника. Ми, у свою чергу, гарантуємо забезпечити безперебійну експлуатацію, надійність, безпеку та довговічність пристрою. Крім того, на всі витяги нашого виробництва ми надаємо гарантію.

  Встановлюємо різні види вантажопідйомників: вантажні, складські, щоглові, будівельні, приставні, ресторанні, магазинні, тротуарні, пральні, похилі та ін.

  Терміни виконання робіт

  Залежно від габаритів та види вибраного вами підйомника терміни виконання вищеописаних робіт можуть відрізнятися. У середньому монтаж вантажного витягу займає від 2 до 7 днів при підготовленому до роботи приміщенні.

  Вартість

  Для розрахунку вартості монтажу вантажопідйомника на об'єкті, будь ласка, зв'яжіться з нами. Зателефонуйте або залиште заявку на сайті, щоб ми могли дізнатися про особливості вашого замовлення і розрахувати точну вартість установки.

  Також виконуємо послуги:

  • ремонт та обслуговування (у тому числі післягарантійне);
  • проектування;
  • продаж.
  НАШІ ТИПИ ВАНТАЖНИХ ПІДЙОМНИКІВ
  Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
  Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
  Використовується для руху вантажів малих габаритів.
  Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
  для транспортування вантажу по похилим напрямним
  Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.