БУДІВЕЛЬНИЙ ПІДЙОМНИК ВАНТАЖНИЙ В ОДЕСІ

Строительный подъёмник
ГрузоподъемностьВантажопідйомність
від 40 кг до 6300 кг
Высота подъемаВисота підйому
до 36 м включно
Размеры подъемникаРозміри підйомника
ШхГ - від 500 мм до 7000 мм
Варианты установкиКількість зупинок
до 10-ти включно
Варианты установкиВаріанти встановлення
зовні будівлі, всередині будівлі, всередині шахти

Підйомник будівельний - це вантажний витяг, який стаціонарно монтують зовні чи всередині будівлі. Він переміщається вертикально похилим напрямним і має вантажопідйомність до 6300 кг. Має широку сферу застосування у будівництві та інших сферах діяльності.

Будівельні витяги є потужним інструментом. Вони можуть допомогти у всьому: від переміщення матеріалів на ранніх етапах проекту до підняття робітників у важкодоступні райони та точної обробки деталей.

Широкий спектр доступних варіантів

Будівельний витяг доступний з різною вантажопідйомністю від 40 до 6300 кг, з повним діапазоном конфігурацій кабіни або платформи. На додаток до нашого широкого вибору стандартних рішень, ми також можемо розробити точний індивідуальний будівельний витяг, який потрібен вам та вашому бізнесу, адаптуючи його до ваших точних специфікацій.

Довговічність та висока продуктивність

Будівельний витяг - це довговічна установка, призначена для інтенсивної, надійної та ефективної роботи протягом багатьох років. Це надійний вантажний ліфт, оснащений міцними та зносостійкими підйомними вагонами, які гарантують безпечне перевезення вантажів. Існує безліч різних варіантів для адаптації кожного витягу до ваших конкретних потреб: різні варіанти завантаження/вивантаження вантажу (з одного боку, прохідна, під 90 градусів), різна кількість зупинок - до 10 включно, можливість встановлення в приямці, а також не тільки в будівлі , але й зовні чи у шахті. Не кажучи вже про індивідуально підібрані розміри вантажної платформи, висоти її огорож та висоти самого витягу (до 36 м).

Переваги
Індивідуальні проекти
Якість
Безпека
Економія часу
Зручність
Найкращі ціни
Підтримка

Особливості конструкції будівельного витягу

Конструкція будівельного витягу складається з наступних структурних частин:

  • Щогла-ферма. Вона жорстко-металева і має сегментну конструкцію з прямокутним чи трикутним перетином. При цьому щогла може бути самонесучою, або вбудованою до стіни будівлі спеціальними кронштейнами та телескопічними тягами. Це дозволяє здійснювати монтаж такого витягу як усередині будівлі, так і зовні в залежності від експлуатаційних особливостей та характеристики території. Складається щогла з кількох окремих секцій, які збираються у процесі монтажу за допомогою зварювання. У процесі збільшення висоти будівлі, будівельний витяг можна збільшувати також за допомогою цих додаткових секцій.
  • Вантажна платформа чи майданчик. Вона здійснює рух напрямними. Може бути виготовлена на замовлення різних розмірів, висота огорожі також визначається індивідуально.Напрями завантаження на поверхах: з одного боку, прохідна, під 90 градусів.
  • Станина щогли, яка, в тому числі, з огорожею, служить нижньою зупинкою кабіни.

Найчастіше будівельні підйомники використовуються в процесі будівельних робіт, наприклад це можуть бути кладка цегли, фасадні роботи, установка балконних конструкцій і т.д.

Безпека. Установка уловлювача різкого гальмування - обов'язкова комплектація кожного нашого пристрою. Цей механізм дозволяє забезпечити безпечну зупинку під час обривання троса.

Що стосується механізму, як привод використовується електрична канатна таль європейської якості (виробництво Болгарія, Італія, Німеччина).

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування

Як замовити та купити будівельний підйомник в Україні?

Компанія VIRALIFT здійснює проектування, виробництво, монтаж та обслуговування будівельних витягів по всій території України (виробництво знаходиться в Одесі). Ми надаємо комплекс послуг під ключ за індивідуальними параметрами замовлення. Щоб замовити технічне завдання на виконання робіт, зв'яжіться з нами: зателефонуйте чи залиште заявку на сайті і ми передзвонимо вам найближчим часом. Для розрахунку вартості та термінів виготовлення будівельного витягу, нам необхідно буде знати такі опції, як:

  • розмір платформи (майданчика);
  • висота підйому;
  • огородження;
  • кількість зупинок;
  • системи безпеки;
  • вантажопідйомність.

Перед тим, як ми почнемо проектування підйомника для вашого об'єкта, обов'язково на об'єкт виїжджають наші спеціалісти. Вони роблять остаточні виміри та узгоджують усі опції. Потім ми визначаємо точні терміни виконання замовлення.

Чому варто вибрати VIRALIFT?

VIRALIFT – компанія-виробник вантажних підйомників, у тому числі будівельних. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний сервіс, надійну конструкцію, точні терміни виконання замовлення: від виробництва до монтажу. Щоб забезпечити об'єкт безпечним та довговічним будівельним витягом, необхідно звертатися до досвідчених та кваліфікованих фахівців. Такими ми і є! Працюємо по всій Україні. Робимо проекти під ключ. Надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування.

Ми горді якістю та надійністю наших продуктів. Пропонуємо оцінити їх і вам!

ІНША ПРОДУКЦІЯ
Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
Використовується для руху вантажів малих габаритів.
Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
для транспортування вантажу по похилим напрямним
Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію