КОНСОЛЬНИЙ ПІДЙОМНИК ВАНТАЖНИЙ В ОДЕСІ

Малогрузовые подъемники
ГрузоподъемностьВантажопідйомність
від 40 кг до 6300 кг
Высота подъемаВисота підйому
до 36 м включно
Размеры подъемникаРозміри підйомника
ШхГ - від 500 мм до 7000 мм
Варианты установкиКількість зупинок
до 10-ти включно
Варианты установкиВаріанти встановлення
зовні будівлі, всередині будівлі, всередині шахти

Консольний витяг – вантажний підйомний пристрій, призначений для вертикального та похилого транспортування вантажу. Максимальна вантажопідйомність може становити 6300 кг, а висота підйому – до 36 м. Це зручна та безпечна альтернатива ручній праці, коли працівники вручну переносять важкі вантажі на верхні поверхи сходами.

Тому щоб підвищити продуктивність праці, заощадити на трудовитратах і уникнути іншого зайвих витрат, достатньо купити консольний підйомник.

Консольний підйомник: ціна

Щоб дізнатися вартість консольного підйомника, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. Ціни залежать від розміру пристрою, варіанта установки, висоти та необхідної вантажопідйомності. Кожен індивідуально спроектований варіант встановлення пристрою розраховується окремо.

Зверніть увагу: ми працюємо в Одесі та по всій Україні. Тобто, виїжджаємо до будь-якого міста України для монтажу та виготовлення підйомника для вашого приміщення. Замовте проектування, виробництво та монтаж консольного підйомника у будь-якій точці країни у VIRALIFT, щоб отримати сервіс та якість найвищого рівня.

Переваги
Індивідуальні проекти
Якість
Безпека
Економія часу
Зручність
Найкращі ціни
Підтримка

Опис конструкції

Основою конструкції є консоль – звідси назва. Підйомник переміщається вертикальними або похилими напрямними. Тобто витяг може бути вертикальним або похилим. Є можливість встановлення витягу з зупинками в кількості до 10 включно. Завантаження на зупинках відбувається з одного боку під 90 градусів.

Кожен пристрій оснащується уловлювачем різкого гальмування (ліфтове гальмо). Він перешкоджає падінню платформи у разі обриву троса, що важливо для забезпечення безпеки на об'єкті. Так, реагуючи на різке збільшення швидкості руху підйомника, він негайно блокує його рух.

Як привод використовується електрична канатна таль європейського виробництва (Болгарія, Італія, Німеччина).

Сама платформа рухається вздовж напрямної консолі під впливом гідравлічного циліндра. Розміри платформи виконуються на замовлення.

Висота підйому на 36 метрів дозволяє також обладнати достатню кількість зупинок та використовувати витяг на досить високих об'єктах. На кожному поверсі є можливість встановлення кнопкового пульта керування для виклику платформи та її завантаження на будь-якому рівні висоти.

Габарити платформи та її огорож виконуються індивідуально на замовлення залежно від цілей використання.

Особливості встановлення:

Консольний вантажний витяг можна встановлювати зовні і всередині будівлі (наприклад, на складі), а також усередині шахти. Серед додаткових функцій необхідно відзначити можливість встановлення підйомника до приямок. Встановлюється на конструкцію, що несе, за допомогою консолі.

Де використовуються консольні підйомники?

  • Багатоповерхові сховища;
  • будівельні об'єкти;
  • великі гіпермаркети;
  • сортувальні вузли;
  • склади;
  • промислове підприємство;
  • оптові бази;
  • інші об'єкти, де потрібне переміщення вантажів.

Строки виконання роботи

Досить складно передбачити та передбачити загальний термін виконання замовлення для всіх видів пристроїв. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо хочете дізнатися про точні терміни виробництва та монтажу консольного підйомника для вашого проекту. Оскільки індивідуальне виконання передбачає широкий спектр робіт через особливості обладнання.

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
Наші роботи
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
ІНША ПРОДУКЦІЯ
Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
Використовується для руху вантажів малих габаритів.
Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
для транспортування вантажу по похилим напрямним
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію