Нахильні підйомники в Одесі

Малогрузовые подъемники
ГрузоподъемностьВантажопідйомність
від 40 кг до 6300 кг
Высота подъемаВисота підйому
до 36 м включно
Размеры подъемникаРозміри підйомника
ШхГ - від 500 мм до 7000 мм
Варианты установкиКількість зупинок
до 10-ти включно
Варианты установкиВаріанти встановлення
зовні будівлі, всередині будівлі, всередині шахти

Похилий підйомник – вантажний підйомний пристрій, призначений для транспортування вантажу по похилим напрямним. Пристрій монтують стаціонарно усередині або зовні будівлі. Є також можливість встановлення похилого витягу всередину шахти та в приямці.

Коли використовують похилі витяги?

Як правило, на об'єктах, де немає можливості встановити вертикальний спосіб транспортування вантажу, монтують похилий. Найбільш широкий спосіб застосування - вздовж сходового отвору. Це значно полегшує підйом вантажів на верхні поверхи та дозволяє знизити навантаження на працівників підприємства.

При цьому похилі витяги бувають двох типів:

  • Пряма траєкторія. Це ті пристрої, які долають не більше двох зупинок і рухаються прямою траєкторією.
  • Зі складною траєкторією. Вони можуть мати велику кількість зупинок - до 10 включно і можуть повертати з кутом повороту 90° і 180°.

Похилий підйомник: ціна

Зв'яжіться з нами, щоб розрахувати вартість конкретного витягу. Оскільки кожен проект вимагає індивідуальних вимірів та врахування особливостей експлуатації, для того, щоб дізнатися ціну, необхідно зробити відповідні виміри та розрахунки.

Такий процес роботи гарантує кожному клієнту, що його пристрій буде ефективним і довговічним, виконуючи всі необхідні функції. Наше завдання – позбавити клієнта від втрати часу при виборі та купівлі похилих витягів.

Ви також можете розраховувати на високу швидкість обробки вашої заявки і надалі - на оперативність виготовлення та доставки продукту.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на похилі витяги - від 1 року. Відповідно, надаємо постгарантійне обслуговування. Термін експлуатації пристрою становить 10 років та більше.

Переваги
Індивідуальні проекти
Якість
Безпека
Економія часу
Зручність
Найкращі ціни
Підтримка

Зверніть увагу: наше виробництво знаходиться в Одесі, але замовити виготовлення та встановлення похилих підйомників можна з будь-якого міста України. Наші спеціалісти виїжджають на об'єкти по всій Україні. Замовте похилий підйомники у будь-якій точці країни у VIRALIFT, щоб отримати сервіс та якість найвищого рівня.

Опис конструкції

Особливістю похилих витягів є те, що платформа кріпиться на похилі напрямні. При цьому напрямки завантаження/розвантаження можуть бути: з одного боку, прохідна, під 90 градусів. Кожна кабіна виготовляється в залежності від цілей використання пристрою та експлуатаційних особливостей. Також за домовленістю може бути встановлена різна висота огорожі майданчика.

Конструкцію обладнують в обов'язковому порядку уловлювачем різкого гальмування, а як привод використовується електрична канатна таль європейського виробництва (Італія, Бельгія, Німеччина). Таким чином, ви можете не турбуватися про безпеку та довговічність роботи такого пристрою.

Переваги пристрою:

  • розвантаження працівників підприємства;
  • безпека працівників;
  • підвищення працездатності;
  • збільшення ефективності роботи;
  • швидка окупність.

Такий механізм за рахунок невисокої вартості та високої продуктивності швидко окупається і стає незамінною частиною виробництва. Зателефонуйте нам, якщо вас цікавить наш продукт!

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
ІНША ПРОДУКЦІЯ
Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
Використовується для руху вантажів малих габаритів.
Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
для транспортування вантажу по похилим напрямним
Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію