МАЧТОВІ ПІДЙОМНИКИ В ОДЕСІ

Малогрузовые подъемники
ГрузоподъемностьВантажопідйомність
від 40 кг до 6300 кг
Высота подъемаВисота підйому
до 36 м включно
Размеры подъемникаРозміри підйомника
ШхГ - від 500 мм до 7000 мм
Варианты установкиКількість зупинок
до 10-ти включно
Варианты установкиВаріанти встановлення
зовні будівлі, всередині будівлі, всередині шахти

Підйомник будівельний щогла - вантажопідйомний пристрій, який стаціонарно встановлюється та переміщається вертикально по похилим напрямним. Напрямні кріпляться до самонесучої щогли. Встановити підйомник щоглового типу можна як усередині, так і зовні будівлі.

Для яких приміщень можна купити щоглові підйомники?

Компактність, функціональність та широкий діапазон вантажопідйомності забезпечують широку сферу застосування щоглових підйомників. Вони також зручні для монтажу в обмежених просторах і часто можуть замінювати будівельні крани, де їх використання неможливе. Крім будівництва, підйомник вантажний щогли також може встановлюватися:

  • у великих гіпермаркетах;
  • на сортувальних вузлах;
  • промислові підприємства;
  • оптові бази;
  • складах.

Конструкція щоглового підйомника

Цей вид вантажопідіймального пристрою встановлюється як на самонесучій конструкції, так і до стіни. У першому випадку самонесучу щоглу збирають на етапі монтажу з окремих секцій, а з'єднують - за допомогою зварювання. Коли підйомник встановлюють на стіні, щогла кріпиться до неї спеціальними кронштейнами та телескопічними тягами.

Основний елемент конструкції – щогла-ферма. Це жорстка металева стрижнева система трикутного чи прямокутного перерізу, до якої кріпляться похилі напрямні. По похилим напрямним вертикально здійснюється пересування платформи вантажопідйомника і, відповідно, вантажу.

Однією з переваг конструкції підйомника щоглового типу є можливість його встановлення і всередині та зовні будівлі.

Привід – електрична канатна таль (виробництва Італії, Німеччини, Болгарії).

Розмір вантажного майданчика або кабіни є можливість зробити різних розмірів - індивідуально на замовлення в залежності від площі вашого приміщення та цілей використання. Огородження для майданчика також можуть бути різної висоти – обумовлюється індивідуально.

Напрями завантаження на поверхах – з одного боку, прохідна, під 90 градусів. Встановлюється такий тип пристрою між двома поверхами та більше. Кількість зупинок можна зробити до 10 включно.

Переваги
Індивідуальні проекти
Якість
Безпека
Економія часу
Зручність
Найкращі ціни
Підтримка

ПРОЕКТУВАННЯ, ВИРОБНИЦТВО, ПРОДАЖ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ МАЧТОВИХ ПІДЙОМНИКІВ

Компанія VIRALIFT здійснює повний цикл послуг, пов'язаних із вантажопідйомними пристроями. Ми є виробниками продукції і знаємо про якість підйомників щогли все. А значить, ви з легкістю можете довірити нам це відповідальне та важливе завдання для будь-якого будівельного або іншого великого об'єкта. Якісний, надійний та довговічний (термін експлуатації 10 років і більше) вантажопідйомник забезпечить високу продуктивність праці, безпеку співробітників та значну економію на трудовитратах. І VIRALIFT з нашим багаторічним досвідом допоможе вам у реалізації цих завдань! Ми також надаємо гарантійне забезпечення на 1 рік!

Підйомники щоглові будівельні 0.5 т

Для вантажопідйомності до 1000 кг, як правило, використовують простий вид пристрою – одномачний підйомник. Він складається з однієї щогли-ферми, яка збирається з кількох секцій завдовжки від 1 до 2 метрів. Такий підйомник щогловий 500 кг добре підходить для компактних і невеликих приміщень, оскільки його розмір дозволяє монтувати його навіть у досить невеликих просторах.

Крім одномачтового, існують (і доступні для замовлення) також дво- та трищоглові підйомники (складаються, відповідно, з двох або трьох щог-ферм).

Безпека

Кожна конструкція обладнується обов'язково уловлювачем екстреного гальмування. Він забезпечує безпеку у разі обриву троса та реагує на різке збільшення швидкості руху кабіни чи платформи.

У вас залишилися питання щодо функціональності чи конструкції наших продуктів? Будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Дізнайтеся у наших менеджерів про додаткові функції, особливості щоглових підйомників, вартість та терміни виконання вашого замовлення. нам довіряють багато великих компаній, тому що знають про нашу якість.

Довіртеся професіоналам і ви!

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
ІНША ПРОДУКЦІЯ
Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
Використовується для руху вантажів малих габаритів.
Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
для транспортування вантажу по похилим напрямним
Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію