РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДЙОМНИКІВ

Компанія VIRALIFT надає послуги повного циклу, в тому числі ремонт вантажних підйомників, а також їх сервісне обслуговування по всій території України.

Ремонт вантажних підйомників в Україні

Виникли проблеми з вантажним ліфтом чи платформою? Не відкладайте ремонт підйомника, який може бути небезпечним. Наш сервісний центр може діагностувати та усунути будь-які проблеми, які можуть виникнути у вас із підйомним обладнанням. Незалежно від того, де і як було побудовано ваш вантажопідйомник, ми можемо відремонтувати його.

Несправне вантажопідйомне обладнання призводить до збільшення витрат електроенергії, часу простою, небезпечних ситуацій. Тому затягувати не варто – замовте ремонт витягу вже зараз! Ми виконуємо різний рівень складності ремонтні роботи, пов'язані з підйомними механізмами. Здійснюємо ремонт витягів по всій території України.

Ми у VIRALIFT розуміємо, що коли ваші вантажопідйомники ламаються, ваша будівля, будівництво чи робота ресторану зупиняється. Ось чому ми орієнтуємося на надання виняткових послуг із швидкого усунення несправностей. Просто зв'яжіться з нами, ми намагатимемося допомогти вам максимально оперативно.

За результатами огляду технічного стану вантажопідйомника наші фахівці нададуть рекомендації щодо необхідного обслуговування або ремонту (капітального, аварійного чи профілактичного).

Плановий (профілактичний) ремонт:

 • заміна електроніки;
 • усунення несправностей у конструкції кабіни;
 • заміна підшипників, троса;
 • заміна проведення підйомника;
 • усунення дефектів вузлів.

У разі потреби аварійного чи капітального ремонту експлуатація обладнання негайно зупиняється.

Аварійний ремонт підйомників

За необхідності оперативного реагування на серйозні порушення у роботі вантажопідйомного механізму наша бригада може виїхати в оперативному порядку. Якщо ви запідозрили наявність несправності приводу, гальмівної системи, вантажопідйомного механізму або троса, рекомендуємо відключити систему від електроживлення. А потім зателефонуйте нам, щоб ми допомогли вам у вирішенні цієї проблеми. Виїзд на місце поломки цілодобовий.

Капітальний ремонт чи модернізація

Також виконуємо модернізацію або капітальний ремонт вантажних підйомників. Потрібно збільшити вантажопідйомність чи додати кілька зупинок? Закінчився термін експлуатації вашого вантажопідйомника? Чи потрібна заміна одного / кількох ключових елементів механізму?

Ми ретельно перевіримо всі системи обладнання, надамо кваліфікований капітальний ремонт підйомника, покращимо експлуатаційні характеристики.

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію

  СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАНТАЖНИХ ПІДЙОМНИКІВ

  Усі системи вантажопідйомників потребують регулярного технічного обслуговування та регулювання. У рамках сервісного обслуговування виробляємо:

  • Обстеження механічних вузлів витягу (кріплення до стін, наявність лакофарбових покриттів, надійність болтових з'єднань, усунення виявлених дефектів).
  • Перевірка вантажного троса (наявність мастила, урвищ).
  • Перевірка стану кабіни та шахтних будівель.
  • Обстеження стану металоконструкцій (перекладин, стійок, зварних швів).
  • Перевірка постів керування.
  • Обстеження тягового механізму
  • Перевіряє гальмівний механізм.

  VIRALIFT прагне надати кожному з наших клієнтів професійний рівень сервісного обслуговування вантажних підйомників, забезпечуючи таким чином безпеку та впевненість клієнтів. Наша кінцева мета – «запобігти» відмові обладнання, якого можна уникнути, та забезпечити вам безпеку.

  Наші обіцянки для вас:

  • професійна експертиза;
  • 24/7 виїзд на об'єкт;
  • персональний сервіс;
  • цінова конкурентоспроможність.

  Зв'яжіться з нами, якщо вам потрібні послуги з ремонту або обслуговування вантажопідйомника. Ремонтні послуги доступні вже зараз! Просто зателефонуйте чи зв'яжіться з нами через заявку на сайті. Настав час позбутися поломок або дефектів роботи вантажопідйомного обладнання та знову запустити його в роботу!

  НАША ПРОДУКЦІЯ
  Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
  Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
  Використовується для руху вантажів малих габаритів.
  Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
  для транспортування вантажу по похилим напрямним
  Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.