МАЛИЙ ПІДЙОМНИК (ЛІФТ) ВАНТАЖНИЙ В ОДЕСІ

МАЛЫЙ ГРУЗОВОЙ ПОДЪЕМНИК
ГрузоподъемностьВантажопідйомність
від 40 кг до 250 кг
Высота подъемаВисота підйому
до 36 м включно
Размеры подъемникаРозміри підйомника
ШхГ - від 500 мм до 1000 мм
Варианты установкиКількість зупинок
до 10-ти включно
Варианты установкиВаріанти встановлення
всередині будівлі, всередині шахти

Малий вантажний ліфт - сервісний підйомник, який монтується всередині будівлі та транспортує вантаж вертикально по прямих напрямних. Їх також іноді називають, як "кухонний ліфт" або "харчовий ліфт", оскільки дана конструкція має широке застосування у ресторанній сфері для транспортування їжі та напоїв між поверхами у ресторані, барі чи пабі.

Куди варто купити вантажний ліфт?

Економічні, зручні та високонадійні малі вантажні ліфти мають широку сферу застосування. Ми вже встановили ці пристрої в різних приміщеннях, включаючи:

  • ресторани;
  • готелі;
  • школи;
  • лікарні та ін.

Однією з головних переваг такого пристрою є його компактність. Його легко встановити навіть на невеликій комерційній кухні. При цьому перевозити малий ліфт може вантаж до 40-250 кг, що більш ніж достатньо для їх сфер застосування.

Підтримуємо на кожному етапі

Від початку та до кінця проектування та встановлення конструкції наша команда буде поряд з вами. А після запуску в експлуатацію ми можемо здійснювати обслуговування та ремонт вашого підйомника.

Чому варто замовити сервісний ліфт?

Лінійка ліфтових витягів компанії VIRALIFT спроектована, виготовлена та встановлюється для забезпечення легкого та ефективного переміщення дрібних вантажів або продуктів між поверхами. Ми знаємо, що на наші підйомники покладаються кожен день, і тому кожен малий вантажний ліфт, встановлений компанією VIRALIFT, супроводжується гарантійним терміном на 1 рік та відповідно технічним післягарантійним обслуговуванням.

Крім того, кожен малий ліфт ми забезпечуємо безпековими системами. Зокрема, оснащуємо їх уловлювачем різкого або плавного гальмування. А термін експлуатації наших продуктів – 10 років і більше.

У VIRALIFT ми пропонуємо широкий асортимент витягів для ресторанів, кафе, готелів та інших сфер обслуговування, які підходять для використання у різних ситуаціях. Незалежно від того, шукайте ви підйомник для ефективної доставки їжі між кухнею та їдальнею в ресторані, або шукаєте установку для транспортування товарів в магазині, ми можемо гарантувати, що ваші вимоги будуть повністю задоволені. Просто зв'яжіться із нами.

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
ІНША ПРОДУКЦІЯ
Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
Використовується для руху вантажів малих габаритів.
Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
для транспортування вантажу по похилим напрямним
Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію