ВИГОТОВЛЕННЯ ПІДЙОМНИКІВ В УКРАЇНІ

Компанія VIRALIFT здійснює проектування та виготовлення вантажних підйомників в Україні за вашими вимірами та з урахуванням особливостей експлуатації!

Ми виконуємо весь спектр робіт: від вимірювань та проектування до випробувань та пусконалагоджувальних робіт на майданчику. Внутрішній контроль якості дозволяє нам видавати гарантію на весь асортимент виготовлених підйомників. При цьому ми пропонуємо широкий вибір видів продукції і виконуємо їх за індивідуальними параметрами для кожного замовлення.

У компанії VIRALIFT можна замовити виготовлення підйомників таких видів:

 • будівельні;
 • консольні;
 • щоглові;
 • шахтні;
 • малі (сервісні).

VIRALIFT пропонує гнучкі рішення для продуктів з високою якістю та широкими можливостями налаштування, що підходять для будь-якого типу будівлі чи споруди. Виберіть із усіх доступних видів вантажних підйомників і зробіть таким чином свою роботу/виробництво/будівництво продуктивніше та безпечніше.

Виробництво підйомного обладнання

Виготовлення витягів та іншого підйомного обладнання відбувається з використанням перевірених матеріалів та комплектуючих європейської якості. Так, наприклад, як привід у нашому виробництві використовується електрична канатна таль виробництва Болгарії, Італії, Німеччини. Кожен механізм. супроводжується гарантією і, відповідно, ми надаємо постгарантійне обслуговування. А термін служби нашого продукту складає 10 років та більше. Тому ви точно можете бути впевнені в надійності не тільки виготовленого нами обладнання, та й як обслуговування.

Ми рухаємося відданістю клієнтам і виробляємо найкраще підйомне обладнання на замовлення, що відповідає будь-яким потребам замовників. Високі стандарти якості, випробування на кожному етапі виробничого процесу та виняткова підтримка клієнтів – основа нашої з вами співпраці!

Як відбувається виробництво підйомників?

Щоб інженери компанії почали проектування підйомного механізму для вашого проекту, необхідно, щоб наш фахівець приїхав на об'єкт і здійснив необхідні виміри. Після чого складається технічне завдання на виконання робіт, розраховується точна вартість та строки виконання замовлення. Потім наші фахівці приступають до проектування підйомника.

Проектування вантажного витягу

Створення будь-якого підйомного обладнання починається з проектування. Цей етап необхідний, щоб оптимізувати механічні характеристики та знизити загальну вагу конструкції без втрат якості та жорсткості окремих вузлів. У процесі проектування вантажного витягу спеціаліст розробляє креслення з прив'язкою всіх вузлів, проектує елементи безпеки та систему керування. Таким чином, ми мінімізуємо ризик виникнення технічних проблем під час монтажу та загалом досягаємо найкращого результату з усіх можливих.

Не визначилися з типом підйомника?
Вибирайте в області застосування
оформіть заявку на
безкоштовну консультацію

  Етап виробництва

  Виготовлення вантажного витягу відбувається, як було зазначено вище, виходячи із створеного проекту. При виготовленні структурних компонентів використовуються тільки якісні матеріали та передові технології. При цьому важлива складова процесу виготовлення – відповідність технічним стандартам та сувора перевірка кожного компонента.

  Виготовлення вантажного витягу відбувається, як було зазначено вище, виходячи із створеного проекту. При виготовленні структурних компонентів використовуються тільки якісні матеріали та передові технології. При цьому важлива складова процесу виготовлення – відповідність технічним стандартам та сувора перевірка кожного компонента.

  Ще кілька причин вибрати наше виробництво підйомників:

  • Продукт простий у експлуатації. Виконання проекту з урахуванням особливостей експлуатації дозволяє виготовляти гнучкі рішення, які підходять для конкретного об'єкта використання.
  • Компанія, що цінує своїх клієнтів. Цінуємо час наших замовників, повністю дотримуємося термінів, дотримуємося юридичних та гарантійних зобов'язань!
  • Досвід, втілений у життя. Виконуємо проектування, виготовлення та виробництво механізмів різної складності. Враховуємо бажання замовника та досягаємо максимально ефективних результатів.
  • Компанія VIRALIFT розробляє ідеальні, безпечні та надійні продукти для різних замовників – від великих державних підприємств з високими вимогами до специфікацій та короткими термінами до економічно ефективних, компактних та практичних бізнес-рішень або доступних проектів для ресторанів та кафе.

  Як замовити?

  Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Довіртеся надійному партнерові, перевіреному роками досвіду!

  ІНША ПРОДУКЦІЯ
  Використовується для переміщення вантажів у зачинених шахтах.
  Встановлюється стаціонарно, як усередині, так і зовні будівлі.
  Використовується для руху вантажів малих габаритів.
  Монтується стаціонарно та має вантажопідйомність до 6300 кг.
  для транспортування вантажу по похилим напрямним
  Для вертикального та похилого транспортування вантажу в консолі.