10 причин купить грузовой подъёмник

10 причин купити вантажний підйомник

Реконструкція виробничої, складської, торгової, офісної будівлі – слушний момент для встановлення сучасного вантажопідйомного обладнання. Чи не раціонально витрачати робочий час персоналу на перенесення тяжкості між поверхами, якщо це може зробити простий механізм з електричним приводом. І не обов'язково для цього купувати вантажний ліфт. Надійний підйомник потрібної потужності можна купити в VIRALIFT.

10 переваг вантажного підйомника

10 перевагВ асортименті виробника вантажопідйомного обладнання - різні варіанти готових конструкцій для складів, магазинів, ТРЦ, ресторанів, промислових підприємств. Вони успішно замінюють дороге ліфтове обладнання та бездоганно справляються зі своїми завданнями. вантажного витягу

Переваги складських підйомників:

 1. Дешевизна. Підйомні кліті не призначені для перевезення людей. Тому на них встановлюється необхідний мінімум систем безпеки, відсутні внутрішні панелі управління, стіни не покриваються захисною обшивкою. Підйомна платформа коштує в 3 рази дешевше за ліфт.
 2. Зручність. З простою конструкцією легше працювати. Обслуговування та ремонт проводяться набагато швидше.
 3. Місце встановлення. Немає спеціальних вимог щодо влаштування підйомника. Де найзручніше його експлуатувати, там він і монтується. Це може бути будь-яка стіна або кут всередині будівлі, стара ліфтова шахта, вантажний блок зовні будівлі.
 4. Габарити. Власник встановлює модель підйомника відповідно до потреб підприємства. Квадратні метри та фінансові витрати мінімізуються за рахунок правильного вибору розміру та вантажопідйомності платформи (50–5000 кг).
 5. Варіабельність. У разі спеціальних вимог до підйомного обладнання виробник впровадить потрібні опції в будь-яку модель.
 6. Пристосованість. Якщо можливості стандартного підйомника та місця його встановлення не збігаються, виробник готовий оперативно розробити проект та випустити обладнання зі спеціальними габаритами.
 7. Висота підйому. Вантажні підйомники рухаються із невеликою швидкістю 0,1–0,2 м/с. Це робить їх економічними щодо вартості та витрати енергії при підйомах на висоту до 30 метрів. Для роботи у висотних будинках потрібні швидкісні, більш потужні та дорогі ліфти.
 8. Темпи монтажу. Встановлення вантажного підйомника на об'єкті займає від 1 до 5 днів. Терміни визначають висота підйому, тип конструкції (щогловий, шахтний), підготовленість місця встановлення.
 9. Підготовка мінімальна. Для монтажу вантажного підйомника потрібен пристрій приямка, глибина якого залежить від потужності конструкції і становить лише 10-30 см.
 10. Реєстрація не потрібна. Пасажирські, вантажні та вантажопасажирські ліфти повинні бути поставлені на облік. Малі вантажні витяги реєстрації та перевірок Держпраці не підлягають.
10 причин купить грузовой подъёмник

А як же безпека та надійність? Вони забезпечені повною мірою.

 • При незачинених на замок двері витяг не відреагує на виклик з іншого рівня.
 • Поки кліті на поверсі немає, замок зовнішніх дверей шахти заблоковано.
 • Розорювання зовнішніх дверей можливе при одночасному натисканні кнопки відкриття та повороті дверної ручки.
 • У разі обриву канатів уловлювачі миттєво зупиняють платформу, що падає.
 • Датчики напруги електромережі та температури двигуна оберігають рушійну частину від поломок.
 • Прибуття та вибуття кліті, аварійні ситуації підтверджуються світловими індикаторами.
 • У разі аварії підйомне обладнання повністю знеструмлюється та керується в ручному режимі.

VIRALIFT видає письмову гарантію на обладнання та допомагає його монтувати на об'єкті.

оформіть заявку на
безкоштовну консультацію